معرفی SILVER KOREA

 

آسانسور SILVER KOREA  توسط برخی از مدیران سابق  SIGMA و ThyssenKrupp کره تاسیس شد.
کره جنوبی یک کشور کوچک اما پنجمین بازار آسانسور جهان است بیش از ۵۰ سال، صنعت آسانسور در کره پدیدار شده و همراه با رشد اقتصادی توسعه یافته است و در این سال ها ی  طولانی دانش و تخصص ما در عرصه تولید بهترین آسانسورهای لوکس و امن ,نیاز ارزشمند و سلایق متفاوت مشتریران را فراهم کرده است.

از آنجا که بسیاری از تغییرات اخیر خط تولید شرکت هی بزرگ در حال حرکت به چین هستند در میان برندهای بزرگ مانند KONE، OTIS، Schindler و … وجود داشته است که کیفیت تولید را بسیار پایین آورده که مشتریان رابه سمت خرید محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب حرکت داده.

که برای  تقاضای مشتری برای تجهیزات قابل اعتماد و به ارائه رضایت مشتری با محصولات بهتر و خدمات، پیمانکاران پیشرو کره ای و مهندسان طراحی جمع به ادامه تولید تجهیزات تحت نام تجاری جدید SILVER کرده است

که یکی از بزرگترین تامین کنندگان آسانسور  در کره است که مدیران در زمینه آسانسور و پله برقی با بیش از ۳۵ سال تجربه خود را در تولید مهندسی آسانسور  و آنها را با استاندارد EN81 اروپا و مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001، تایید شده است.

همه محصولات ما در کره طراحی شده است و تولید در کشور کره جنوبی و شامل تقریبا به طور کامل با کیفیت بالا قطعات یدکی کره ای تولید می شود
۱۰۰٪ آسانسور کره ای = ۱۰۰٪با کیفیت